СТІЛЬЦІ ВІД MAYER TRADE ПРИКРАШАЮТЬ НОВЕ ВЕГАНСЬКЕ КАФЕ У ЛЬВОВІ

Опубликовано: Hit: 81

Проект: OMNOMNOM vegan café
Дизайн: RE + design bureau 
Місцезнаходження: м. Львів
Рік: 2019

Меблі: стілець A-2920 UXI (бренд: Paged)
Фото: Yolochkin

 

OMNOMNOM – веганське кафе, яке нещодавно відкрилось у Львові, у Futura HUB, пропонує своїм гостям різноманітні страви на основі інгредієнтів рослинного походження. Мета цього проекту – змінювати філософію і якість життя на краще. І дизайнери із RE + design bureau успішно зобразили це в просторі, вони працювали лише з якісними натуральними матеріалами, спокійними відтінками та професійними меблями. Компанія Mayer Trade із задоволенням підтримала таку ідею, і тепер наші стільці прикрашають цей інтер’єр. В основі обраних дизайнерами моделей – міцний каркас із бука, практичний текстиль та стильний зовнішній вигляд, який гармонічно доповнив концепцію.

 

 

Кафе площею 380 м² – своєрідна пропаганда раціонального ставлення до природних ресурсів та здорового образу життя. Фундамент концепції – простота, натуральність, лаконічність та відкритий простір, який автори проекту зонували з-за допомоги меблів. Структура закладу охоплює два поверхи: характерною ознакою першого стала велика бетонна барна стійка, а другий складається з різних затишних зон для відпочинку. Для внутрішнього оформлення були використані переважно індустріальні матеріали, дизайнери відмовилися від керамічних стільниць і створили спеціальні дерев’яні поверхні. Стіни закладу прикрашають стильні малюнки тварин та птахів.

 

 

Характерна особливість інтер’єру – живі дерева, які в буквальному сенсі «пронизують» простір. Різноманітні меблі виглядають елегантно на тлі бетонних стін. А візуальним акцентом стали зелені рослини, текстиль на стільцях та неонова вивіска на вході. Оригінальний сценарій освітлення також виконує роль декоративного елемента, адже він представлений цікавими підвісними світильниками. Індустріальні нотки оформлення кафе гармонують з навколишнім оточенням та міським пейзажем за вікном.

 

 

 

 МОДЕЛІ НА ФОТО:

  

Cтілець A-2920 UXI 

 

 

 

Комментарии: