РЕСТОБАР В МАДРИДІ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ СТУДІЇ YAROSLAV GALANT INNOVATIVE DESIGN

Дизайнери української студії Yaroslav Galant innovative design надихнулися неймовірною красою природи Перу і створили інтер'єр мадридського рестобару Miski (мовою індіанського народу кечуа «miski» означає «смачно»). Заклад знаходиться на першому поверсі старої будівлі в район
Опубликовано: Hit: 560
РЕСТОБАР В МАДРИДІ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ СТУДІЇ YAROSLAV GALANT INNOVATIVE DESIGN

Дизайнери української студії Yaroslav Galant innovative design надихнулися неймовірною красою природи Перу і створили інтер'єр мадридського рестобару Miski (мовою індіанського народу кечуа «miski» означає «смачно»). Заклад знаходиться на першому поверсі старої будівлі в районі Маласанья – жвавому історичному, культурному та туристичному центрі Мадрида. Автори проекту розробили стильний автентичний простір, який пропонує в меню сучасну інтерпретацію латиноамериканської та азійської кухонь.

 

 

Дизайнерам дістався типовий мадридський бар із вісімдесятих: невеликий вузький кутовий простір з низькою стелею та невеликими вікнами. Тому вони вирішили очистити простір від усього зайвого і повернути йому історичний вигляд. Гранітні та цегляні стіни XIX століття були почищені від декоративних мармурових та дерев'яних панелей і товстого шару штукатурки. Таким чином, архітектори отримали ідеальну основу для злиття сучасних міських та природних концепцій. Стелю, що приховувала труби та дроти, було деконструйовано, а нова система кондиціонування залишилася відкритою, це додало приміщенню висоти. Нові металеві вікна (які широко відкриваються за гарної погоди) пропускають всередину світло та повітря.

 

 

Колірна гамма цього багатошарового простору складається з приємних для очей натуральних відтінків. Меблі та інші елементи інтер’єру виготовлені з природних матеріалів – дерева місцевих традиційних та екзотичних сортів, металу, мармурової плити, скла, кераміки ручної роботи. Дизайнерам вдалося зберегти старовинні мармурові сходи, що ведуть на нижній рівень будівлі. Старі поручні були деконструйовані, і на їх місці з’явились високі дерев'яні стелажі, частина яких використовується для зберігання вина. На нижньому рівні є простора кімната з довгими дерев'яними столами для великих компаній. Про основне джерело натхнення нагадують різні тропічні рослини.

 

 

У космополітичному інтер’єрі представлено багато цікавих старовинних предметів з різних країн: наприклад, масивна шафа, знайдена на аукціоні в Лондоні, отримала нове життя, тепер вона допомагає офіціантам зберігати різні необхідні в роботі речі; а автентичні промислові світильники привезли з Німеччини.

 

 

Джерело

 

Комментарии: