ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ «ІНТЕРʼЄР РОКУ 2019»: ТОРГОВІ ПРИМІЩЕННЯ І ОБЄ’КТИ HORECA

Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер’єр року» визначився з призерами. В цьому році організатори отримали понад 800 робіт зі всієї України, але переможцями стали лише найкращі проекти, обрані авторитетним європейським журі. Компанія Mayer Trade предоставляє професійн
Опубликовано: Hit: 670
ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ «ІНТЕРʼЄР РОКУ 2019»: ТОРГОВІ ПРИМІЩЕННЯ І ОБЄ’КТИ HORECA

Всеукраїнський щорічний архітектурний конкурс «Інтер’єр року» визначився з призерами. В цьому році організатори отримали понад 800 робіт зі всієї України, але переможцями стали лише найкращі проекти, обрані авторитетним європейським журі. Компанія Mayer Trade предоставляє професійні меблі для кафе, ресторанів та готелів, а тому ми хочемо ще раз звернути вашу увагу саме на переможців номінації «Інтер’єр торгових приміщень і об’єктів HoReCa». 

 

3-е місце
Автор проекту: Степаненко Андрій
Студія: PLUR
Назва проекту: owntown aparthotel
Місцезнаходження: Київ

Owntown – новий стильний eco-friendly апартамент-готель розташований у центрі міста. Головним завданням було створення в кожному номері повноцінного житла з кухнею, вітальнею, ліжком та санвузлом. В оформленні простору загальною площею 200 м² дизайнер використав світлі кольори, контрастні акцент, натуральні текстури та матеріали. Таке рішення повністю відповідає концепції готелю.

 

Фото 

 

2-е місце
Автор проекту: Олександр Івасів, Юлія Ткаченко
Студія: Ater.architects
Назва проекту: Асамблея
Місцезнаходження: Київ

Приміщення закладу у форматі необістро загальною площею 100 м² поділене на два зали – великий та малий. Дизайнери вирішили підкреслити історію будинку, продемонструвавши в інтер’єрі старовинну цегляну кладку і фактурну гіпсову стіну, які відкрилися після демонтажу. Цей прийом додав проекту автентичності. А головний колір «Асамблеї» – рожево-перловий – створює необхідну динаміку.

 


Фото 

 

1-е місце
Автор проекту: Поплавська Наталія
Студія: NP STUDIO INTERIOR
Назва проекту: Весна цілий рік
Місцезнаходження: Київ

Роботу над новим інтер’єром ресторану швидкого харчування дизайнер розпочала в березні 2019 року. Ідея проекту – подарувати відвідувачам закладу відчуття весни і сонця цілий рік. Повітряний, яскравий та грайливий інтер’єр відповідає концепції, і він вже привернув увагу не лише гостей, а й європейського журі, яке віддало йому свої голоси та визнало переможцем категорії. 

 

Фото

 

Комментарии: