ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

Опубликовано: Hit: 233

«Ajitama» – японська лапшична із традиційним інтер’єром в центрі Лісабона, оригінальним дизайном якої займалася архітектурна студія JCFS Architects. Ідея зародилася із мрії та амбіцій двох друзів, закоханих у японську кухню та культуру. А після своєї чергової подорожі по Японії довга дружба була підкріплена новим спільним проектом. Простір, де відкрився ресторан, є частиною повністю відремонтованої будівлі 20-го століття, а кутове розташування закладу відіграло важливу роль у формуванні інтер’єру. 

 

Photo 3: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

Photo 4: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

Photo 5: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

 

Назва закладу «Ajitama» в перекладі з японської означає «мариноване яйце», яким зазвичай прикрашають популярну страву рамен. На цьому і зосереджена ключова концепція проекту – передати філософію традиційної кухні та культури улюбленої країни власників.

 

Photo 6: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

Photo 7: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

 

Інтер'єр виконано в мінімалістичному стилі: в оформленні використано багато натурального дерева, прості меблі й мінімум декору, це все передає атмосферу класичного японського бістро. Головною прикрасою закладу стали оригінальні ажурні конструкції, що звисають зі стелі, вони – символ простоти, точності й високої організованості японської культури. Ці інсталяції служать не лише декором, але й визначають простір, адже усередині приховані світильники, що дають м'яке, розсіяне світло. Мінімалізм у кольорах, простота у формах та предметах інтер'єру – вдалі рішення, які врівноважують простір і не загострюють увагу на масивності основних конструкцій.

 

Photo 8: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

Photo 9: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

 

Інтер'єр наповнений ефектними дизайнерськими рішеннями, наприклад: кругла стійка з барними стільцями, динамічна кольорова гамма, що базується на контрасті чорного кольору та теплої деревини. Інша частина простору представлена обідніми столами та стільцями зі світлого й темного дерева – традиційний прийом японської естетики. Архітектори вирішили максимально використати переваги кутового розташування закладу. Екстер’єр вони оформили за допомогою цегли і неонової вивіски, тепер він дійсно привертає увагу перехожих. Обрані матеріали, кольори та форми допомогли створити атмосферу, яка дійсно нагадує традиційне японське бістро.

 

Photo 10: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

Photo 11: ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН СТЕЛІ В ІНТЕР'ЄРІ ЯПОНСЬКОГО БІСТРО

 

Джерело

 

Комментарии: