«НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

Опубликовано: Hit: 129

Робота над проектом Moby Dick розпочалася у грудні 2018 року: замовники прийшли до дизайнерів зі своїм власним баченням майбутнього закладу. Власники кафе в Мінську не хотіли перетворювати інтер’єр в ультрамодний та трендовий, вони прагнули унікальності. Клієнти розповіли, що люблять предмети дизайну радянської епохи та африканські мотиви (в кафе подають ефіопську каву). Архітектори студії Zrobym Architects склали з цих побажань єдиний образ і запропонували створити місце, яке нагадуватиме затишну квартиру радянського професора з легким африканським декором.

 

Photo 3: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

Photo 4: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

Photo 5: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

 

Тож завдання від замовників полягало у формуванні «немодного» інтер’єру з власним характером. Оминаючи тенденції та спираючись на індивідуальність, дизайнери створили простір, який має унікальну концепцію: лише уявіть, що ви відправляєтесь у гості до радянського професора, який подорожував по Африці й зібрав у себе вдома безліч артефактів абсолютно протилежної культури. Він знає безліч захоплюючих історій і вже чекає на вас, аби представити свій затишний дім. Ось таку цікаву атмосферу має новий проект.

 

Photo 6: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

Photo 7: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

 

Будівля, де знаходиться кав'ярня, була зведена ще в 1955 році. Простір площею 53 м² складається з двох зон (барна зона й основний зал для відвідувачів), вони перетікають одна в одну. Матеріали обробки, які дизайнери використовували в інтер'єрі, відсилають гостей в епоху Радянського Союзу: паркет «ялинка», класичний стельовий карниз, мозаїка на підлозі. Основний колір – білий, він допомагає невеликому приміщенню виглядати більш просторо та легко. Різнокольорові акценти були гармонічно введені в простір. Однак, найяскравішою деталлю стала барна стійка, яку мінський стріт-арт-художник оформив колотою плиткою. Вона відображає мотиви африканської рослинності й виглядає дуже стильно.

 

Photo 8: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

Photo 9: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

Photo 10: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

 

Столи й стільці у цьому кафе мають лаконічні форми. Такі моделі виділяють простоту і звичність, одразу налаштовують гостей на затишок та комфорт. Дизайнери також показали через інтер’єр любов замовників до музики. Більш того – вона стала невід'ємною частиною кав'ярні. Для цього вони облаштували саундбар, за фасадами якого зберігаються програвач і пластинки.

 

Photo 11: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

Photo 12: «НЕМОДНИЙ» ІНТЕР’ЄР КАФЕ, ЩО НАГАДУЄ КВАРТИРУ РАДЯНСЬКОГО ПРОФЕСОРА

 

Джерело

 

Комментарии: