МІСТИЧНИЙ ІНТЕР'ЄР СТОЛИЧНОГО РЕСТОРАНУ ВІД YUDIN DESIGN

 «Щоб створити дизайн бару, який повністю передасть атмосферу цього містичного місця, ми вирішили зобразити в інтер'єрі історичну цінність будівлі. Для цього в роботі використали дореволюційні креслення та ескізи. Зокрема, відтворили абажур і ліпнину. Зверніть увагу на її товщину, в
Опубликовано: Hit: 2672
МІСТИЧНИЙ ІНТЕР'ЄР СТОЛИЧНОГО РЕСТОРАНУ ВІД YUDIN DESIGN

 

«Щоб створити дизайн бару, який повністю передасть атмосферу цього містичного місця, ми вирішили зобразити в інтер'єрі історичну цінність будівлі. Для цього в роботі використали дореволюційні креслення та ескізи. Зокрема, відтворили абажур і ліпнину. Зверніть увагу на її товщину, вона говорить про те, що  будівля є дуже міцною. Інтер'єр KANAPKA BAR дозволяє відвідувачам відчути атмосферу старого містичного Києва. Ми прагнули зробити з цього маленького кафе щось дійсно цікаве, перетворити його в місце, яке обов’язково потрібно відвідати кожному! В основній залі ви можете побачити стіну з цегли, яку ми зберегли в оригінальному вигляді. Кожна з цих цеглин укладалася вручну, про це «розповідають» не ідеальні шви, та саме вони дозволяють відчути енергетику та душу кожного, хто приклав до цього руку».

Олександр та Володимир Юдіни, YUDIN Design


  
KANAPKA BAR – цей проект створили відомі українські дизайнери, Олександр та Володимир Юдіни. Ресторан має особливу атмосферу завдяки своїй історичній стилістичній концепції, що переносить гостей на початок минулого століття. Заклад знаходиться на Андріївському узвозі, як відомо, ця вулиця наповнена цікавими подіями та історіями. І KANAPKA BAR не є виключенням. Містична атмосфера, чарівність минулих років та інтелектуальний декор – нам є про що вам розповісти!

 

 

Екстер’єр відображає всю чарівність тих часів. Кажуть, що на початку минулого століття в будівлі знаходився прибутковий офіс, а на першому поверсі розташувалась бібліотека. Дизайнери зробили ресторан універсальним, він складається з двох частин: літнього майданчика та основної зали, а тому чудово підходить і для романтичних побачень, і для бізнес-ланчів. Проект дещо перейняв і з європейської ресторанної культури: так смарагдова канапа довжиною 14 метрів  створена для того, щоб знайомити усіх гостей закладу. Прикрашає інтер’єр та робить його більш функціональним величезна шафа-дровер з натурального дерева. Вона зберігає у собі усі необхідні речі: від кавової машини до предметів сервірування. Аби персонал міг легко дістати до найвищих полиць, дизайнери студії YUDIN Design додали стильні розсувні драбини. Віденські стільці в інтер’єрі ресторану – ще одна важлива деталь, яка додає простору історичного настрою. Ці моделі відрізняються від інших своєї витонченістю.

 

 

Ще одна особливість закладу – бібліотека, в ній ви знайдете історичну літературу, переклади іноземних авторів й українські видання. А люб’язний персонал навіть запропонує поворожити: кажуть, що з-за допомогою книжок можна дізнатись своє майбутнє. Для цього варто просто відкрити необхідну сторінку і прочитати певні рядки. Ви ж пам’ятаєте, що заклад знаходиться в містичному місці? Тоді ось ще один цікавий факт: прикрашає інтер’єр велика люстра-абажур, характерна подібним оселям того часу. Ця, що перед вами, має 47 абажурів. «47» – містична цифра. І саме ці цифри повторюються у багатьох елементах інтер’єру (4 картини, 4 полиці для книг,  4 рівні дровера-шафи по горизонталі та 7 по вертикалі, 7 абажурів на стінах). У сумі 4+7=11, а 1+1=2. Цифра «2» означає «пара», тобто – «кохання».

 

 

Фото: Сергій Савченко
Комментарии: