МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

Опубликовано: Hit: 165

Викрутки, меблеві ручки та люльки – предмети, які студія Berkeley Envelope A + D використала для пивних кранів у цьому барі, виконаному в легкому індустріальному стилі. Ці деталі одразу притягують погляди гостей закладу та викликають інтерес. Ще одна особливість проекту, яка на цей раз привернула нашу увагу, масивні колоди, які виконують функцію меблів. 

 

Photo 3: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

Photo 4: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

Photo 5: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

 

Radhaus – це пивний бар та баварський ресторан, який знаходиться в історичному центрі мистецтв і культури Fort Mason, Сан-Франциско, у районі, де раніше розміщувалася військова база. Дизайнери зберегли ряд існуючих деталей у просторі. Наприклад, відкриті металеві комунікації, які пофарбували в домінантний білий колір, та полірований бетон (його об’єднали з новим агрегатом, створивши плямистий ефект підлоги). Вхід до бару представлений парою великих сталевих скляних дверцят із рамками червоного кольору. Відреставровані вікна дозволяють світлу легко потрапляти в середину та створюють візуальний зв’язок між інтер’єром та природою району.

 

Photo 6: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

Photo 7: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

 

Дизайнери підтримали екотренд. Він представлений в проекті баром і великою лавкою, ці предмети інтер’єру виготовлені із сосни, яка впала під час урагану. Місця для сидіння були створені Еваном Шивелі, спеціалістом по дереву. «Масивні колоди беруть на себе головний акцент; їх масштабність та колір виглядають ефектно на фоні полірованого бетону. Розмір приміщення дозволив нам створити такий вражаючий результат», – розповідають дизайнери Berkeley Envelope A + D. Стиль закладу – цікавий мікс мінімалізму та лофту, однак, натуральні елементи додають м’якості та затишку індустріальному характеру.

 

Photo 8: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

Photo 9: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

 

Простір бару – одне приміщення відкритого планування. Центр пивної зали позначений спеціальною конструкцією, облицьованою білою плиткою, яка також забезпечує охолодження пивних кегів. Серія кранів, деталі яких будуть змінюватись разом із пропозиціями меню, – цікавий елемент дизайнерського декору. Гості знайомляться з ним, коли підходять до барної стійки, аби зробити замовлення. Автори підібрали для свого проекту світлу палітру кольорів і велику кількість фактурних елементів, які чудово підкреслюють виразну архітектуру.

 

Photo 10: МАСИВНІ МЕБЛІ ІЗ ДЕРЕВА, ЯКЕ ВПАЛО ПІД ЧАС ГРОЗИ, ДЛЯ БАРУ В САН-ФРАНЦИСКО

 

Джерело

 

Комментарии: