ІНТЕР'ЄР РЕСТОРАНУ В ЛІСАБОНІ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ДИЗАЙНЕРА

Опубликовано: Hit: 317

Студія Yaroslav Galant innovative design нещодавно закінчила роботу над інтер'єром ресторану Bairrista. Цей заклад являється першим в глобальній мережі фаст-фуд-ресторанів традиційної португальської кухні, він розташований в сучасному районі міста Лісабон. Назва закладу «Bairrista» – португальське слово, яке означає гордого місцевого жителя. Концепція проекту охоплює основні кольори бренду, цитати з португальської культури та місцевий декор, а кухня по-новому розкриває традиції країни.

 

 

Кольори для створення внутрішнього інтер'єру закладу автори проекту обрали не випадково. Жовтий і синій тісно пов'язані з природою Португалії та азулежу (традиційна керамічна плитка, що прикрашає інтер'єри та екстер'єри старих будинків), а червоний – з популярним місцевим «frango assado» (меню з курки й овочів, приготованих на грилі). В елементах дизайну також використані португальські акценти: підлога нагадує покриття в старовинній садибі, а нижня частина винної вітрини зроблена зі старої черепиці семи різних відтінків. Простір прикрашають великі плетені абажури, білий мармур і металеві конструкції – дизайн буквально розмовляє з гостями мовою місцевих традицій. Власник закладу – корінний житель Лісабона – з натхненням підтримав і допоміг втілити всі креативні ідеї авторів проекту.

 

 

Простір залитий світлом, спокійні відтінки та натуральні матеріали створюють невимушену атмосферу. Цікавою деталлю стала барна стійка – її стільниця виконана із мармуру, а основа – колоди, які заповнюють металевий каркас. Меблі представлені сучасними високими столами, барними табуретами та мінімалістичними кріслами. Цікавого характеру простору додають промислові деталі: металеві конструкції та світильники, стеля з відкритими комунікаціями. Метою проекту було передати відчуття затишку, який панує на березі Атлантичного океану. Цей легкий та затишний інтер'єр знаходиться в абсолютній гармонії з атмосферними Лісабонськими вуличками. Португальська тема відчувається ще яскравіше завдяки пейзажам, якими можна милуватись крізь панорамні вікна ресторану.

 

 

Джерело

 

Комментарии: