ЕКО-ІНТЕР’ЄР ВІД LEO D'UK DESIGN: РЕСТОРАН YAVIR

Опубликовано: Hit: 7233

Проект: ресторан «Yavir» 
Місце розташування: траса Луцьк – Рівне
Меблі: крісло B-2920 UXI
Рік: 2017
Фото: Володимир Хомич

 

Еко-ресторан «Yavir» розташований вздовж траси Луцьк–Рівне, на межі двох областей. Інтер’єр закладу розробляла студія Leo D'uk Design на чолі з дизайнером Левком Давидюком. Yavir має особливий дизайн та неймовірно затишну атмосферу. Ми називаємо проект «шале по-українськи». І тішимось тим, що саме крісла від Mayer Trade прикрашають цей ресторан. Дані моделі з мінімалістичним дизайном та м'яким сидінням чудово доповнили інтер’єр. Вони додали простору легкості, яка так важлива для еко-френдлі закладів.

 

 

Будівля, в якій розмістився ресторан, знаходиться всередині лісового масиву. Саме тому заклад позиціонує себе як лісовий еко-ресторан. Цей факт зумовив певну стилістику внутрішнього простору та фасаду будівлі. В оздоблені дизайнери застосували багато деревини, натуральні тканини, метал. По стилю інтер'єр більше нагадує шале. Проте автори проекту використали декоративні елементи, які вказують на приналежність до української культури. Наприклад, інсталяція на стіні нагадує орнамент, який застосовували на писанках і в інших видах народного мистецтва для позначення ялин. Цікаво, що саме цей вид дерев росте в даній місцевості.

 

 

Перше, що відзначать гості закладу – це затишок, який панує тут в кожному куточку. Аби досягти такого ефекту, дизайнери особливу увагу приділили не тільки матеріалам, а й сценарію освітлення – м’яке світло додає приміщенню камерності. Важлива роль відведена біокаміну, натуральній деревині, теплим кольорам. Ще одна цікава деталь – складна відкрита балкова конструкція на стелі, фактурність якої підкреслюється добре налаштованим світлом.

 

 

При розробці дизайну еко-інтер'єру важливо звертати увагу на деталі, аксесуари тут грають важливу роль. Однак їх не повинно бути занадто багато. Потрібно знайти баланс і витримати гармонію – все як у природі. Ось такою повинна бути обстановка. І студія Leo D'uk Design чудово впоралась зі своєю задачею. Ресторан вийшов комфортним та сучасним. Хто хоче бути ближчим до природи? Візьміть заклад на замітку! До речі, до будівлі примикає велика тераса, з якої відкривається гарний вид на ліс.

 

НА ФОТО МОДЕЛЬ:

Крісло B-2920 UXI

Комментарии: