ДИЗАЙН КИЇВСЬКОГО ГОТЕЛЮ, ЯКИЙ ОТРИМАВ ПРЕСТИЖНУ МІЖНАРОДНУ ПРЕМІЮ

Опубликовано: Hit: 393

Готель в Києві, дизайн якого створило та реалізувало архітектурне бюро Слави Балбека Balbek Bureau, отримав престижну міжнародну премію Global Excellence Awards 2018. «Наші переможці демонструють майстерне й інноваційне виконання проектів, а їхні роботи – доказ величезної кількості талановитих дизайнерів у всьому світі», – розповідають члени журі. Премія щорічно вручається Міжнародною асоціацією дизайнерів інтер'єру (IIDA) за видатні оригінальні проекти. І в цьому році перше місце в категорії «Готелі» дісталося BURSA Hotel Kyiv.

 

 

Метою проекту було створення концептуального простору з власною філософією. А оскільки готель розташований на Подолі, архітектори і дизайнери намагалися зберегти цілісність і естетику історичної будівлі та одночасно забезпечити потреби сучасних жителів. Як результат: дві будівлі, віком сто та двісті років, були повністю відремонтовані, і разом з новозбудованим сучасним блоком, їх поєднали в єдиний комплекс. Автори створили дійсно унікальне місце з винятковим дизайном. Багатофункціональний проект BURSA включає в себе 4-поверховий готель (із 33 сучасними номерами), некомерційну картинну галерею, ресторан на першому поверсі та бар із літньою терасою. В готелі BURSA є 8 категорій номерів з нестандартними та цікавими назвами: Loft, Nice Room, Nice Room Garden View, Super Double, Easy Room, Attic, Backyard studio, Andrej Room.

 

 

Спільна тема, яка проходить через весь простір – елементи популярного стилю Bauhaus (він тісно пов'язаний з основними геометричними фігурами – квадрат, трикутник – і базовими кольорами). Цей стиль став відомим завдяки своїй функціональності, шляхом спрощених форм та мінімального використання елементів декору. Виглядає він дуже ефектно та сучасно.

 

 

Для оформлення інтер'єру готелю дизайнери обрали вінтажні меблі, які були доставлені з Франції та Норвегії, також в своєму проекті вони представили продукцію українських виробників. А от більша частина меблів для ресторану була закуплена на блошиних ринках, відреставрована та перефарбована.

 

 

Джерело

 

Комментарии: