ДИЗАЙН БУРГЕР-РЕСТОРАНУ, СТІНИ ЯКОГО ПОКРИВАЮТЬ МАЙЖЕ 300 ПВХ ТРУБ

Студія mode:lina™ недавно завершила роботу над рестораном бургерів ChiChi 4U в Познані, Польща. Проект відрізняється інтригуючим використанням матеріалів, адже стіни цього закладу покриває майже 300 помаранчевих труб з ПВХ, дизайнери також використали для оформлення внутрішнього простору метал
Опубликовано: Hit: 1180
ДИЗАЙН БУРГЕР-РЕСТОРАНУ, СТІНИ ЯКОГО ПОКРИВАЮТЬ МАЙЖЕ 300 ПВХ ТРУБ

Студія mode:lina™ недавно завершила роботу над рестораном бургерів ChiChi 4U в Познані, Польща. Проект відрізняється інтригуючим використанням матеріалів, адже стіни цього закладу покриває майже 300 помаранчевих труб з ПВХ, дизайнери також використали для оформлення внутрішнього простору металеві панелі й рифлені металеві листи. В умовах компактного інтер'єру фокусним елементом стали будівельні елементи, які були доставлені на проект прямо зі складу. 

 

 

Увагу одразу привертає геометрія фігур в інтер’єрі, яку дизайнери успішно реалізували. Автори проекту використали близько 300 труб із яскраво-оранжевого ПВХ, вони повністю покривають стіни. Цей хід призвів до цікавого візуального ефекту, адже циліндричні форми створюють 3D-ефект та додають простору глибини. Іншими елементами дизайну стали темний рифлений металевий лист, дерев'яні аксесуари, неоновий бургер і чорна плитка у зоні бару.

 

 

Контраст підкреслюють м'які сидіння і столи, що проходять уздовж стін, вони створюють зручні місця для відпочинку. Труби та жовті металеві конструкції стали візитною карткою нового закладу. Сітчасті панелі навколо барної стійки також виконують декоративну функцію – презентують гостям закладу меню. Невеликий та затишний простір, динамічна кольорова гамма і комфортні зони відпочинку, які представлена дерев’яними столиками, м’якими диванами та стільцями в індустріальному стилі, покликані акцентувати увагу на затишку та сучасному стилі.

 

 

Кольорова палітра представлена яскраво-оранжевим кольором труб, жовтими панелями та чорними гофрованими металевими листами. Така комбінація матеріалів та відтінків допомогла створити сучасну та індустріальну естетику, зберігаючи при цьому дизайнерський стиль. Труби з ПВХ створюють відчуття глибини простору, адже вони мають різну довжину. Всі ці прийоми зробили відвідування закладу максимально комфортним, а сам проект сприяє ефективному використанню простору та комфортному відпочинку. У ресторані панує молодіжна, динамічна атмосфера, вона в повній мірі відповідає філософії бренду. 

 

Джерело

 

Комментарии: