ДИЗАЙН БАРУ З АТМОСФЕРОЮ ПРИГОДНИЦЬКОГО РОМАНУ

Американська архітектурна студія Graham Baba Architects створила незвичайний проект у Сіетлі, надихнувшись естетикою підпільних барів 1920-х років та пригодницькими романами. Заклад розташований в штаб-квартирі Amazon під гігантським скляним куполом. Архітектори оформили інтер'єр в таємничій та казк
Опубликовано: Hit: 73
ДИЗАЙН БАРУ З АТМОСФЕРОЮ ПРИГОДНИЦЬКОГО РОМАНУ

Американська архітектурна студія Graham Baba Architects створила незвичайний проект у Сіетлі, надихнувшись естетикою підпільних барів 1920-х років та пригодницькими романами. Заклад розташований в штаб-квартирі Amazon під гігантським скляним куполом. Архітектори оформили інтер'єр в таємничій та казковій атмосфері, спроектувавши простір таким чином, аби він викликав відчуття подорожі, адже натхнення дизайнери черпали в книгах Чарльза Дарвіна і Жюля Верна. Вузький трап проводить гостей всередину бару, інтер’єр якого нагадує старий корабель.

 

 

Драматичний і вишуканий – саме такий проект створили дизайнери, він захоплює подих та збуджує уяву. Архітектори відмовились від популярного сьогодні мінімалізму й обрали величні матеріали та фактури. Декор, кольорова палітра та оформлення з-за допомогою різних порід дерева – дуба, ясеня і горіха – створюють враження, що гості потрапляють на старовинний корабель з відомого роману. Простір площею 156 м² розділено на основне приміщення (тут приглушене світло, темні стіни, дерев'яні підлоги й барна стійка, облицьована каменем) і більш приватну зону, яку називають бібліотекою.

 

 

Стелю прикрашає конструкція зі сталевих стрічок, вона створює незвичайний декоративний ефект і приховує механічне обладнання. Перегородка зі скла і сталі відокремлює основну площу від бібліотеки. Вишукані тканини, темне дерево, антикварні меблі, висушені рослини, опудала тварин – все це посилює відчуття перебування у пригодницькому фільмі. Команда дизайнерів також додала до оформлення полиці для демонстрації незвичайних артефактів – вони викликають цікавість, притягують погляди та змушують гостей закладу роздивлятись кожну дрібничку.

 

 

Зона відпочинку представлена різними видами сидінь, в тому числі банкетками, оббитими вишуканим темно-синім оксамитом, диванами з високими спинками та елегантними стільцями. Deep Dive – відомий заклад місцевого ресторатора. На додаток до широкого меню з коктейлів, в барі пропонуються такі закуски, як в'ялений лосось та тост з ікрою. Пропозиції представлені в атмосферному шкіряному меню.

 

 


Джерело

 

Комментарии: