BENEDICT: НОВИЙ РЕСТОРАН З МЕБЛЯМИ ВІД MAYER TRADE У ЛУЦЬКУ

Проект: ресторан «Benedict»Дизайн: Leo D'uk Design Місцезнаходження: м. ЛуцькРік: 2018Меблі: стілець А-0046, крісло B-1830 (бренд: Paged)Фото: Andy Shustykevych   Ще один стильний проект у нашому портфоліо – бранч-ланч кафе від студії Leo D'uk Design
Опубликовано: Hit: 489
BENEDICT: НОВИЙ РЕСТОРАН З МЕБЛЯМИ ВІД MAYER TRADE У ЛУЦЬКУ

Проект: ресторан «Benedict»
Дизайн: Leo D'uk Design 
Місцезнаходження: м. Луцьк
Рік: 2018

Меблі: стілець А-0046, крісло B-1830 (бренд: Paged)
Фото: Andy Shustykevych

 

Ще один стильний проект у нашому портфоліо – бранч-ланч кафе від студії Leo D'uk Design. «Benedict» має простору зону посадки та багато комфортних місць для відпочинку. Це зумовлено професійними меблями від Mayer Trade. Наші стільці та крісла від відомого бренду Paged, каркаси яких виготовлені з масиву бука, спеціально розроблені для громадських закладів. Обрані дизайнером моделі найкращим чином підкреслили тематику і сучасний інтер’єр.

 

 

Benedict – це стильне поєднання актуальних тенденцій в інтер’єрі та комфорту. Це ті складові професійного дизайну, які понад усе цінують клієнти. Природна краса деревини об'єднує всі зони ресторану та додає затишку.

 

 

Заклад розташований на центральній площі Луцька. Дизайнери на чолі з Левком Давидюком створили невимушений та простий інтер'єр, який підкупає гостей своєю легкістю та сучасністю. Його невимушеність характеризується світлими, пастельними відтінками та добре продуманим сценарієм освітлення. Теплі кольори та приємна текстура матеріалів, плавні форми та європейський стиль – дизайнерські прийоми, які змусили гостей швидко полюбити цей заклад. Жива зелень та меблі стали необхідним акцентом – коралові та м’ятні кольори додають контрасту та настрою.

 

 

«Раніше на цьому місці знаходився радянський торговий центр. І ми вирішили залишити сплеск історії у вигляді старої очищеної плитки на колонах приміщення, яка покрита склом, щоб підкреслити цей «музейний експонат». Сучасний стиль в інтер'єрі – це перш за все комфорт, тому особливу увагу ми приділили зонам для відпочинку, вони представлені м’якими диванами, зручними кріслами та стільцями. Природна палітра в поєднанні з дизайнерськими елементами та рішеннями обумовила невимушений характер дизайну, що в кінцевому підсумку повинно забезпечити комерційний успіх закладу», – Левко Давидюк, провідний дизайнер студії Leo D'uk Design

 

 

 

 МОДЕЛІ НА ФОТО:

 

Стілець А-0046 

Крісло B-1830

 

 

Комментарии: