БАР-РЕСТОРАН ВСЕРЕДИНІ ТРАМВАЙНОГО ДЕПО

Опубликовано: Hit: 607

Голландська студія Modijefsky перетворила старе трамвайне депо в Амстердамі в оригінальний бар-реcторан Kanarie club. Дизайнери надихнулись історією будівлі, де знаходилось це депо, а також приміщеннями, які використовувались для обслуговування трамваїв: ремонт електрики, фарбування, роботи по дереву та металу. Багатозадачність та відповідна атмосфера лягли в основу проекту. Ось так звичайне депо перетворилось в культурно-креативний заклад, який зберігає спогади трамвайного минулого міста.

 

 

Автори зберегли індустріальний стиль і кольорову гамму, але додали цікавого декору, завдяки якому проект став яскравим і стильним. Головна особливість інтер’єру – трамвайні рейки, які були знайдені на складі. Вони – основний елемент дизайну, і саме з них була виготовлена центральна арка, яка одразу привертає до себе увагу. Саме тому дизайнери вирішили залишити рейки і на підлозі. Заклад має декілька зон, кожна з яких комфортна та цікава. Аби правильно зонувати відкрите приміщення, були використані різні платформи, барні стійки та інші цікаві конструкції.

 

 

Головний бар встановлений на більш високій платформі в центрі простору, навколо нього є різні місця для відпочинку, де можна пообідати, випити, попрацювати. Ще одна оригінальна деталь проекту – бар біля басейну, однак останній заповнений не водою, а зручними подушками. Тут гості зможуть насолодитись коктейлями чи організувати вечірку. Натхнення для цієї зони взято від сквоттерів (безпритульних), які колись займали це старе трамвайне депо. Вони використовували воду, яка текла зі стелі, для басейну. Конструкція виповнена із синьої гуми, на ній є попередження: «не плавати наодинці».

 

 

Дуже стильно виглядають у цьому проекті меблі. Більшість моделей було виготовлено на замовлення. Вони нагадують дизайн старих трамвайних сидінь. Деякі з них мають коліщатка, здається, ніби вони в будь-яку хвилину легко з’їдуть вниз по рейках. Цей прийом надає атмосфері приємної грайливості. Інтер’єр відрізняється платформами і яскравими вивісками з влучними надписами. Яскраве світло та безліч освітлювальних приладів роблять інтер’єр святковим.

 

 

Джерело

 

Комментарии: